Nádherná dovolená

Recenze hotelu Ölüdeniz Beach Resort by Z'Hotels **** (Turecko - Fethiye - Ölüdeniz)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,3
(na základě 7 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Oblast Oludeniz je opravdu perlou Turecka, nádherné písčito- oblázkové pláže, tyrkysové moře a kolem dokola dvoutisícové hory.

Ubytování 

Hotel má dvě části - starší vilky v zahradě, které jsou perfektně zrekonstruované a nové třípatrové budovy kolem bazénu. Celý komplex hotelu čítá 3 bazény a působí velmi vkusně

Jediným šrámem je transfer z letiště, který rozhodně netrvá hodinu, my jsme jeli 3. Kopcovitá oblast dala panu řidiči zabrat.

Strava a stravování 

Velký výběr jídla, jak už je v Turecku zvykem. Jídla z grilu na obědy i večeře, pizza, ryby. Obrovský výběr zeleniny i ovoce. Na oběd zmrzlina :)

Vybavení, služby a personál hotelu 

Záleží na náročnosti klienta. Personál je velmi ochotný a vstřícný, především k britským hostům.

Pláž a moře 

Nejkrásnější pláže na egejské riviéře! Lehátka za poplatek, písek krásně jemný, takže je ani nepotřebujete. Ráno moře klidné , odpoledne vlny, doporučuji boty do vody.

Okolí hotelu 

Na pláž 3 min, na kolonádu s obchody 3 min.

Celkový dojem 

Paráda! Určitě se sem vrátíme

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené