Napsat recenzi

Yelken Mandalinci spa&wellnes hotel

Recenze hotelu Yelken Mandalinci Spa & Wellness Hotel **** (Turecko - Bodrum - Turgutreis)

Hodnocení:
průměrně: 2,6/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2022
Přečteno: 175x
Recenze se líbila: 91 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Arogantní paní delegátka Hana Reichová nám na letišti v Bodrumu oznámila, že jsme presunuti z hezkého,klidného hotelu právě do yelkenu,no nikomu to nepřeji zažít!!!! Přesně jak psala paní Romana,plíseň a švábi, žádný problém, celou dobu s námi nikdo nic neřešil, odletali jsme 17.8.2022, dodnes nemáme vyjádření k reklamaci, hurá *** a paní Reichová

Ubytování  průměrně (2,3/5)

Yelken mandalici

Strava a stravování  průměrně (3,2/5)

Dalo se

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,9/5)

Nic moc

Pláž a moře  průměrně (2,8/5)

Katastrofa,boty do vody,nutnost,žádný písek a slunečník obsadit velmi brzo

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Nic moc

Celkový dojem  průměrně (2,6/5)

Hruza

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 6
z 15 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Bodrum - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání