Napsat recenzi

Hotel Akca

Recenze hotelu Zuzuu Beach Hotel (ex Akca Hotel) *** (Turecko - Bodrum - Ortakent)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2012
Přečteno: 480x
Recenze se líbila: 631 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

V tomto hotelu jsem byla 5let po sobě,ráda jsem se tam vracela nejen já ale i mí známí.Bohužel tento hotel již není v nabídce našich CK.Je to tam pohodové místo.I lidé,dnes už naši známí,škoda,moc se nám stýská.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

Vždy v pořádku.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Skromné,ale dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

V pořádku.

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

moc hezké.

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

vše hezké.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

SUPER.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Bodrum - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání