Napsat recenzi

Byli jsme moc spokojeni...

Recenze hotelu Zuzuu Beach Hotel (ex Akca Hotel) *** (Turecko - Bodrum - Ortakent)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: září 2012
Přečteno: 322x
Recenze se líbila: 644 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Počasí v září bylo skvělé, vůbec nepršelo. K pláži to bylo 50 m., moře čisté. Nákupní možnosti byli hned za rohem -jak se říká. Hotel patří k těm menším, ale personál byl moc milý a vstřícný. My jsme nikde necestovali-manž.po operaci nohy. Ale zajela jsem do Bodrumu, kde je velká tržnice, ale pozor!, v určité dny zelen.+ ovoce a jiné dny textil.

Ubytování  průměrně (4,7/5)

pokoje jsou malé, ale prováděn denní úklid. Jediné, co nám chybělo, byla lednička. Jinak všechny pokoje mají francouzská okna a jeden jediný, pok.106 má terásku a vyšel na nás!Viděli jsme na bazén a večer osvětlený

Strava a stravování  průměrně (4/5)

my měli polopenzi,každý den světlý i tmavý chléb, marmel.,máslo, vejce natvrdo, salám, zelenina a ovoce- hlavně meloun i večer, všichni si pravid.dopřávali Obměny-míchaná vejce,párky i hranolky.čaj i káva,postrádali jsme džus.K večeři polévky, vždy jedno jídlo z masa- všechna čest kuchtíkovi-výborné,plno salátů a zeleniny a skvělý ovčí sýr. Pozor večeře bez pití! my si dávali sklenku vína- 5EUR! a pivo 2.50EUR! až před koncem pobytu jsme zjistili,kolik že jsme to propili...Vína z krámu jsou drahá a nechutnají ( 7 dl za 220 kč! )

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

U hotelu je bazén s lehátky i slunečníky, kupodivu málo využívaný, kolikrát se nám jinde stalo, že pro nával jsme ani neokusili. Také poblíž bazénu bar s pitivem.Personál moc milý a ochotný a také snaživý-jeden z mladíků nám popřával dobré chuti a když sbíral nádobí, my poděkovali a zas nám popřál dobrou chuť

Pláž a moře  průměrně (4,7/5)

Do moře pozvolný vstup, moře opravdu čisté a za celý pobyt jsme neviděli naplaveniny. Lehátka a slun. na pláži zdarma. Počítejte s tím, že se na pláži setkáte se psy -za i pod lehátky ve stínu.Mně nevadili,mám fešáky nafocené Moře bez vln

Okolí hotelu  průměrně (4,7/5)

Okolí upravené,všude čisto,každý den úklid i venku. Hned od hotelu se můžete promenádovat dlouhou pobřežní uličkou a nakupovat dárky.Jinak u hotelu posezení. Hlavně večer se dalo spát, nebyli tam polští a němečtí turisté. Převážně česká klientela a pár zdejších

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Celkově jsme byli spokojeni, doporučuji jak rodinám s dětmi, tak seniorům- vše je opravdu blízko ( bankomat 150 m )

Krámek s potravinami 30 m od hotelu. Určitě bych sem ještě někdy zavítala.Byli zde 2 turistky už potřetí a ne naposled

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Bodrum - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání