Krásná dovolená - Delegátka je k ničemu

Recenze hotelu Okaliptus Hotel *** (Turecko - Bodrum - Bitez)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,6
(na základě 7 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2014
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Vřele doporučuji dovolenou v tomto hotelu, ubytování je pěkné, možnost sportovního vyžití, jídlo výborné, personál milý.

Jen VELKÁ nespokojenost je s delegátkou z ********** . Slečna Romana Ondrášková nás poctila svou přítomností pouze jednou a to až po druhé domluvě, kdy ještě dorazila s omluvou o 20 minut později. Výlety nedoporučuje, je to prý drahé a samé zříceniny. Slíbila poslat všem sms ve čtvrtek s dobou srazu před odletem, ale ani po několika sms zprávách s prosbou s informací o času srazu prostě neodpověděla. Na volání nereaguje s ničím Vám nepomůže, vše si musíte vyřídit sami. Sraz jsme měli ve 20:20 před hotelem, autobus přijel 21:20. Delegátka samozřejmě v buse nebyla, asi věděla proč.

Shrnutí, hotel a služby v hotelu jsou skvělé, ale raději jinou CK.

Ubytování 

Prostorné pokoje, milá uklízečka, úklid a výměna ručníků každý den.

Strava a stravování 

Výborné jídlo i obsluha

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál je příjemný a ochotný, prostorná postel, velká televize s několika programy na výběr, minibar, trezor za příplatek, hezká a čistá koupelna.

Pláž a moře 

na pláži obrovské lehátka ve formě měkkých matrací, krásné posezení na polštářích ve stínu, houpačky pro klidný odpočinek. Vše bez poplatku, jen si musíte dát něco k pití.

Okolí hotelu 

Obchody jsou blízkosti hotelu, pokud chcete jet do centra města busem stačí na něj pouze zamávat.

Celkový dojem 

Celkový dojem z pobytu je skvělý, doporučuji určitě všem, jen počítejte s tím, že delegátka Vám nebude k dispozici.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené