krásná dovolená
Recenze hotelu Siam Elegance Hotel & Spa ***** (Turecko - Belek - Bogazkent)
To,co zde píše Miloš S. není vůbec pravda. Personál vůbec nic nekrade,karty jsem nechal celý pobyt na stole a nic se neztratilo. Jídlo výborné,personál ochotný a že po dvou metrech v moři hloubka 2 metry,tak tomu se směji. Dotyčný asi měří 1.5 metru. Nenechte se odradit,hezká dovolená a to už mám pár 5*hotelů odzkoušených. Vždy se najde chybička,ale člověk musí hodnotit objektívně.
Ubytování
Hezké
Strava a stravování
Vybavení, služby a personál hotelu
Velmi solidní
Pláž a moře
Okolí hotelu
Celkový dojem
Velmi solidní,za mě klidný hotel a pokud potkáte kamarády typu Jirky a Zdeničky,tak se pobavíte.
z 24 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.