Již nikdy více
Recenze hotelu Siam Elegance Hotel & Spa ***** (Turecko - Belek - Bogazkent)
Tento hotel vůbec nedoporučuji pěkný čisto ale to je vše jídlo jen samé skopové kuřecí a krůtí maso třeba mořské plody nikdy pití neidentifikovaná přeslazená štáva třeba pomerančoví džus nikdy v jídelně nestíhají uklízet příbory jsme si museli přinést samy venkovní bar hrůza neochotný barmani stále něco nebylo večer sedíme v hotelovém parku jeden z personálu hotelu nás vykáže z místa že si musíme sednout jinam a posadí tam jiné lidi Turecké národnosti muslim.no nehádali jsme se prostě již nikdy více.
Ubytování
To je tak asi jediné
Strava a stravování
Horší už to být asi nemůže
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení už má po sezoně personál neochotný
Pláž a moře
Spokojenost
Okolí hotelu
Ušlo to
Celkový dojem
Již nikdy více
z 24 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.