Jedna Velká Katastrofa

Recenze hotelu Siam Elegance Hotel & Spa ***** (Turecko - Belek - Bogazkent)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,2
(na základě 24 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: říjen 2014
Fotografie: 0
Komentáře: 1

Jestli někdo byl skutečně v kvalitním pětihvězdičkovém hotelu, pár chvil po příjezdu pochopí, že je v zotavovně ROH s bídnými 3 hvězdami.Cena rozhodně neodpovídá kvalitě!!!!

Nejezděte

Ubytování 

Malý pokoj, špatný minbar, obecně hlučno. Ale aspoň čisto.

Strava a stravování 

žadný zázraky se nekonají.

Vybavení, služby a personál hotelu 

To se nedá ani popsat, například bezzubý animátor.Vodní sporty pouze s jedním 15 let starým vodním skůtrem. Hřistě pro Beach Volleyball má podklad z betonové sutě...atd. atd.

Pláž a moře 

Po vstupu do vody dva metry mělčina a potom sráz do hlubin.

Okolí hotelu 

Bajkonur

Celkový dojem 

Never Again. Důležíte mít zakladní znalost RJ protože na vás všichni budou mluvit pouze rusky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

P
Pavel M 28. 03. 2015 21:20
Siam Elegance
https://www.youtube.com/watch?v=eo4uyLrY6Vk&list=UU_KmifKjiwyc0TXLNSlGQhA Hotelová jídelna Siam Elegance-ROH.........co na to říct.....natočeno 6.10.2014

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené