Super hotel
Recenze hotelu Mesut Hotel **** (Turecko - Alanya - Obagöl)
bylo tam fakt super,jídla a pití plno,obsluha velice ochotna,pokoje uklizené,nechapu komu se tam nelíbylo.
Ubytování
Dávám pět hvězdiček za ubytování,super
Strava a stravování
pět hvězdiček za jídlo.ochotu číšníků a kuchařů
Vybavení, služby a personál hotelu
pět hvězdiček za vybavení pokoje a ochtu personálů
Pláž a moře
čtyři hvězdičky za pláž,ale lidi si to dělají samy,házení odpadky kam je napadne,mohla by fungovat nějaka uklízecí firma,jinak super....
Okolí hotelu
pět hvězdiček za okolí hotele,vše při ruce,super.
Celkový dojem
moc se mi tam líbylo,pěkné...................
z 39 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.