Stížnost
Recenze hotelu Mesut Hotel **** (Turecko - Alanya - Obagöl)
Byly jsme i minulý rok s polopenzí na jiném hotelu, který měl tři hvězdičky a určitě byl o 100 % lepší jak v čistotě,tak v jídle tady furt mletý maso na sto způsobů zelenina, když se nesnědla tak ji zapekli nebo u grilovali, personál protivný ani na pozdrav neodpověděli, když jsem přijela,tak nás vermo moci posílala špinavý a upocený na večeři rovnou, která akurat začala takže ještě jsme měli dvě hodiny čas,byla se mnou i dvouletá vnučka, až po nátlaku na protivnou recepční, že potřebuje prebalit,tak nám tedy dala klíče a furt se jim porouchaval výtah a zákusky taky furt dokola to samý už nikdy víc hotel mesut to vím určitě.
Ubytování
Nic moc
Strava a stravování
Fuj
Vybavení, služby a personál hotelu
Neochotný
Pláž a moře
Špinavý moře bordel na pláži
Okolí hotelu
Docela slušný
Celkový dojem
Jinak Turecko mám ráda,ale tady se mi nelíbilo jezdili,jsme si radši do centra Alanya tam lepší
z 39 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.