Mesut hotel Alanya
Recenze hotelu Mesut Hotel **** (Turecko - Alanya - Obagöl)
Nikdy více
Ubytování
Ubytování jedním slovem hrůza,všude smrad a špína,zařízení zastaralé,druhý den nám upadla sprcha,uklízečka sbalila bakšiš a bez úklidu odešla,celou noc a den jsme šlapali v písku,který jsme měli i v posteli.
Strava a stravování
All inclusive si představuji jinak,nápoje z postmixu,káva přes kterou bylo vidět až do Prahy.
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál dával neustále najevo jak je hostí obtěžují,návštěva delegáta ani jednou a informace k odjezdu jsme si museli žádat sami
Pláž a moře
Okolí hotelu
Celkový dojem
Hrozná zkušenost
z 39 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.