hodnocení hotelu Top

Recenze hotelu Top Hotel **** (Turecko - Alanya - Incekum)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,8
(na základě 66 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: září 2015
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Byli jsme v tomto hotelu od r.2010 již popáté. Letošní pobyt patřil k těm průměrným, něco se částečně zlepšilo něco zhoršilo. Termín pobytu 14.-24.9.2015 Z hlediska pláže a koupání patřil však k velkým zklamáním.

Ubytování 

Žádali jsme pokoj 2A v 6. patře, který jsme také dostali. Až na vytékající vodu ze sprchového kouta (závada, ktrá trvá již několik let) jsme neměli problém. Úklid pokoje i služby byly za o bčasného přispění "bakšiše" celkem v pořádku.

Strava a stravování 

Můžeme konstatovat, že oproti loňskému roku došlo k určitému zlepšení. Jídla bylo vcelku dost a bylo průběžně doplňované i okolo 20.00 hod., což loni nebylo. Stálým problémem je jídelna bez klimatizace, kde bývá nesnesitelné horko. V poledne občas chybělo nápojové sklo, což si musí člověk nahradit plastem. Slabší stránkou jsou stereotypní snídaně, alespoň občas jsou smažená vejce.

Vybavení, služby a personál hotelu 

V hotelu nejsou žádné animační či disko programy, což nám vyhovuje. Jakožto důchodci spíše vítáme klidné večerní posezení venku u bazénu, nebo u baru na pláži či v lobbybaru ( vše otevřeno do 24.00 ). Zdá se, že i personál se oproti loňsku zlepšil, byl ochotnější i vstřícnější, zejména u nových a mladších číšníků.

Pláž a moře 

Pláž nás proti minulým letům velmi zklamala. Na vině je v blizkosti stavěný ohromný hotel s kapacitou cca 2000osob. Vedení této stavby si počíná velmi bezohledně a bez skrupulí vypouští všechny stavební odpady ( jíly, mastnoty, papíry, plasty aj.) přímo vedle naší pláže do moře., čímž naši pláž zcela znehodnotili. Žluté a mastné fleky se táhly celou pláží. Na naše stížnosti nikdo nereagoval. Museli jsme se chodit koupat a plavat na vedlejší pláže hotelu Pegasus, cca 100-200 m dále od hotelu Top. Za kritiku by stála i vlastní pláž hotelu Top, kterou snad za celou sezonu nikdo neuklidil - všude se válejí plasty, igelity, rozbité hračky, různé papíry a nikdo neuklízí velké množství vyplavených řas a travin .

Okolí hotelu 

O okolí hotelu jsem se již zmínil. Výstavba ohromného hotelového komplexu WOME zcela zásadním způsobem zhoršila pláž a celé okolí hotelu. Na hluk ze stavby jsme byli připraveni, ale na znečištěnou pláž nikoli.

Celkový dojem 

Hotel známe a víme kam jedeme. Nevíme, jak bude hotel a jeho okolí vypadat po zprovoznění komplexu WOME. V současné podobě bych hotel Top nemohl známým doporučit. Zápory převládají nad klady.

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené