Pěkný hotel, ale ...

Recenze hotelu Gold Island Hotel ***** (Turecko - Alanya - Avsallar)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,2
(na základě 11 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2025
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Hotel je velmi zajímavý a působí exkluzivně, ale už se určitě nevrátím.

Ubytování 

V hotelu jsme měli 2 dvoulůžkové pokoje v 1.patře (číslo104 a 110). Vůbec nevadí, že jsme byli ubytovaní "pouze" v 1.patře. Oba pokoje měly výhled na moře (pokoj 104 je klidnější, pokoj 110 má výhled také na bazén, od kterého je slyšet hudba). Pokoje jsou pro 2 osoby dostatečně velké, postele pohodlné. V pokoji při příjezdu mě překvapil zápach. Šířil se z kávovaru, kde byly zbytky zkaženého mléka- požádala jsem paní uklizečku, aby ho vyměnila. Na dvou hrnečcích ( ze čtyř) byly zbytky rtěnky... Showergel ve sprše byl prázdný. Doplnili jej až po urgenci na recepci (paní uklízečka na to zapomněla). Jinak na pokoji problém nebyl.

Strava a stravování 

Jídlo pestré. Velmi dobré zákusky.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybavení hotelu dobré. Personál (ve srovnání s Egypem) rozhodně méně aktivní.

Pláž a moře 

Měli jsme možnost chodit na 2 pláže - jedna byla v zálivu, naprosto klidná, bez vln, vhodná pro děti. Druhá (menší) směrem k otevřenému moři, s vlnami, zábavnější. V srpnu je hotel plný, proto byla pláž v zálivu velmi obsazená, v moři "hlava na hlavě".

Okolí hotelu 

Příliš jsme mimo hotel nechodili z toho důvodu, že i po setmění bylo velmi teplo (nad 30st.C). V blízkosti je řada obchůdků.

Celkový dojem 

Velmi zajímavá stavba, ale po letošní zkušenosti spíše preferuji jednotlivé bungalovy než velký hotel. Hodně nepříjemné bylo, když večer před odjezdem pouštěli uvnitř hotelu fotbal dataprojektorem a díky hluku z utkání jsme nemohli usnout (odjezd z hotelu jsme měli v 3:50 hod ráno).

Další velkou nepříjemností bylo, že tři osoby ze čtyř měly střevní potíže (včetně zvracení).

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené