Napsat recenzi

Gold Island Selected

Recenze hotelu Gold Island Hotel ***** (Turecko - Alanya - Avsallar)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2024
Přečteno: 1x
Recenze se líbila: 9 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená v hotelu Gold Island Selected od CK ***- žádná negativa. Ubytování v budově A naprosto skvělé, s výhledem na moře, které obklopuje resort ze 3 světových stran. Ubytování v budově B není tak atraktivní. Lehátek u moře dostatek, přístup do moře pozvolný ,bezpečný pro děti_ písek, po cca 20 metrech k plavání. Pobyt u bazénu nemohu posoudit / byla by škoda netrávit čas u moře. Celý areál velmi hezký, udržovaný. Fotky v nabídce odpovídají skutečnosti. V době pobytu/květen,červen/ zřejmě méně hostů,než v letních měsících, služby kvalitní. Velká spokojenost pro toho ,kdo si chce užít koupání, sluníčko a odpočinek.

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Skvělé

Strava a stravování  průměrně (4,3/5)

Skvělé

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,3/5)

skvělé

Pláž a moře  průměrně (4,3/5)

3 pláže hned u hotelu, přístup pozvolný, lehátek dostatek, osušky denně výměna

Okolí hotelu  průměrně (4,4/5)

Prostředí resortu skvělé, nákupní možnosti cca 15 minut chůze méně atraktivními uličkami mezi hotely

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Skvělý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Alanya - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání