Velmi pěkný hotel
Recenze hotelu Eftalia Downtown Hotel (ex Eftalia Aytur) *** (Turecko - Alanya - Alanya)
Velmi pěkný, čistý hotel, příjemná obsluha. Polohou přes hlavní cestu k velmi příjemnému, teplému, čistému moři.Je v přízemí k dipszici přebalovací pult pro děti, venku /za nás, za 2 eu na hod/ pimponk. Velký bazén- tam jsme díky super moři nechodili.... Jeli bysme tam zase!
Ubytování
Nově zrekonstruovaný v r.2012. Moderní, čistý
Strava a stravování
Vybavení, služby a personál hotelu
anglicky se domluví
Pláž a moře
písčitá
Okolí hotelu
rušnější
Celkový dojem
jeli bysme znovu
z 11 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro obchodníky
- Pro zamilované a manželské páry
- Pro mládež
- Pro rodiny s dětmi
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.