nejpěknější dovolená

Recenze hotelu Blue Club Hotel (ex Le Diana Beach) *** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,1
(na základě 82 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2018
Fotografie: 0
Komentáře: 2

Volba dovolené právě sem byla jako výhra v loterii :-) Vynikající umístění hotelu-přímo na pláži, která je čistá a průběžně upravovaná. Pozvolný vstup do moře, zlatý písek, kráááása. Hotel je po rekonstrukci ve výborném stavu, čistota na pokojích i ve všech hotelových prostorách, což jsme velice oceňovali. Po zkušenostech z předchozích dovolených čistota zde na nás velmi pozitivně zapůsobila. Vybavení pokojů je vkusné a hezké. Celkově má tento hotel moc milou atmosféru. Bylo tam příjemně.Jídlo výborné a dostatek, stejně tak služby baru. Veškerý personál hotelu je milý a ochotný, vstřícně komunikující nejen francouzsky, ale v pohodě německy, anglicky, dokonce něco i česky :-). Pestrý program týmu animátorů, připravovaný pod vedením šéfa animace Morise, byl zajímavý od rána až do večera, a to pro děti i dospělé. Každý si může vybrat podle libosti. Program byl zábavný a přitažlivý. Bylo cítit, že skutečně jde každému z animátorů o to, aby zde měl host příjemně strávenou dovolenou. Jako bonus jsme si odnesli pocit, že se sem určitě rádi vrátíme :-). Celkově byla pro nás tato dovolená právě zde po všech stránkách nejkrásnější za mnoho posledních let. Poskytovanými službami, kvalitou ubytování, přes jídlo, služby recepce, atd. tento hotel v mnohém fakticky převyšuje jeho označení jako "tříhvězdičkový". Lze jen vřele doporučit!!!! :-)))))

Ubytování 

Hotel je po rekonstrukci ve výborném stavu, čistota na pokojích i ve všech hotelových prostorách, což jsme velice oceňovali. Po zkušenostech z předchozích dovolených čistota zde na nás velmi pozitivně zapůsobila. Vybavení pokojů je vkusné a hezké. Celkově má tento hotel moc milou atmosféru.

Strava a stravování 

Jídlo výborné a dostatek, stejně tak služby baru. Veškerý personál hotelu je milý a ochotný, vstřícně komunikující nejen francouzsky, ale v pohodě německy, anglicky, dokonce něco i česky :-).

Vybavení, služby a personál hotelu 

Pestrý program týmu animátorů, připravovaný pod vedením šéfa animace Morise, byl zajímavý od rána až do večera, a to pro děti i dospělé. Každý si může vybrat podle libosti. Program byl zábavný a přitažlivý. Bylo cítit, že skutečně jde každému z animátorů o to, aby zde měl host příjemně strávenou dovolenou. Jako bonus jsme si odnesli pocit, že se sem určitě rádi vrátíme :-).

Pláž a moře 

Pláž čistá a průběžně upravovaná.

Okolí hotelu 

Bezpečné okolí, spousta malých obchůdků, kde si každý může vybrat dle svého přání...

Celkový dojem 

Všem doporučuji.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

M
merlin 09. 07. 2018 21:28
podezřelé
Vážení tato recenze je až velmi podezřelá. Našel jsem přesně takovou na jiném webu. Slovo od slova stejná. Rozdíl jediný jiné jméno a jiná doba pobytu - rozdíl 3 roky. Budete tomu opravdu věřit? Stačí se podívat.
B
Bára 23. 07. 2018 09:32
No nevím
Tato recenze je opravdu velmi přehnaná. Před týdnem jsem se vrátila z pobytu v Dianě. Rekonstrukce? Kde? Dostatek všeho? K diskuzi. Čistota? Jak kdy a s přivřenýma očima. Např.wc u pláže hrůza. Klimatizace nefunkční. Ano, Moris je super, i animátoři a personál byli moc fajn. Jinak Tunisko - binec všude. Měla jsem fajn dovolenou, ale hlavně díky lidem. Né díky komfortu. Ten byl pro hodně nenáročné a tolerantní.

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené