Nejezděte do hotelu Diana Beach

Recenze hotelu Blue Club Hotel (ex Le Diana Beach) *** (Tunisko - Zarzis - Zarzis)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,1
(na základě 82 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červen 2022
Fotografie: 0
Komentáře: 1

Zaplatili jsme si All inclusive a o jídlo jsme se museli prosit !!!!!

Ubytování 

Ubytování na první dojem ,dobré ,ráno jsme zjistili kolem celého pokoje zatřenou plíseň a večer se nám tam procházeli šváby.

Strava a stravování 

KATASTROFA,O JÍDLO JSME MUSELI BOJOVAT KAŽDÝ DEN !!!!! POLÉVKA NEBYLA VŮBEC, JÍDLA, MÁLO A CHUŤOVĚ HNUS !!!!!! DONESLI PÁR KOUSKÚ MASA A POLOVINU SI ODNESL PERSONÁL A A TAK TO BYLO I SE ZÁKUSKY,KTERÉ BYLI JEN DVAKRÁT.OVOCE TROCHU MELOUNU !!!

Vybavení, služby a personál hotelu 

Recepce i loby bar byl pěkný. Personál se snažil, ale stále něco docházelo. Bar u bazénu ,dva druhy alkoholu , pivo točili do 1dcl, voda, káva žádná ,pro tu jste si museli dojít až na hotel. Odpolední svačinky - žádné .Jedna velká zlodějna, nechápu, sem už nikdy !!!!!

Pláž a moře 

Pláž uklidili až si lidi stěžovali, že se přes chaluhy nedostanou do moře. Na pláži bylo mnoho rozbitého skla!!!!!! Moře bylo to jediné krásné, vyhřáté, kde jsme si léčili rozlitou žluč

Okolí hotelu 

NIC, BORDEL !!!!!

Celkový dojem 

HRŮZA, UŽ VÍME KAM SE VRACET NIKDY NEBUDEME A TO CESTUJEME ČASTO.

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

V
Věra 08. 07. 2022 22:33
Paní Alena má 100% pravdu.
Přesně to souhlasí Červen 2022

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Zarzis - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené