Napsat recenzi

Nevěřte všem špatným recenzím hotelu Tej Marhaba****!!!

Recenze hotelu Tej Marhaba **** (Tunisko - Sousse - Sousse)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2014
Přečteno: 452x
Recenze se líbila: 323 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Pěkný městský hotel v centru Sousse, kde se dobře najíte, příjemně vyspíte, skvěle odpočinete a celkově o vás bude dobře postaráno.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Hotel je starší, takže podle toho i zevnitř vypadá. Ale je čistý, pokoje jsou prostorné a světlé, každý den uklizené, nemám námitek. V pokoji je samozřejmě malá lednička, trezor je v recepci hotelu za malý poplatek a vratnou zálohu. Jen pozor na křesla v lobby. Potahy jsou látkové a některá prasata si tam chodí sednout rovnou od bazénu ještě s mokrými zadky, takže pokud si hned nevšimnete mokrého fleku, po chvilce sezení vás to začne studit určitě:)))

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Jídla bylo hodně a dobré. Někdo může namítat, že je každý den podobné, což je sice pravda, ale v tom množství si každý vždy vybere. Maso, ryby, saláty, těstoviny, růžné fritaty a lasagne a samozřejmě pro blbce i hranolky a pizza (na které byla největší fronta). Velké plus dávám broskvovému koláči se skořicí:) Odpolední snack jsem využila jen jednou - byla pizza, palačinky s čokoládou, bábovka, croissanty, všeho dostatek i po nájezdu tlustých Angličanů a neomalených Rusů.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Personál moc milý - jak v recepci, tak u barů či v restauraci, šlo jim to pěkně od ruky. Zdraví a jsou vždy usměvaví. Měla by tam být snad i posilovna a vnitřní bazén, ale ani jedno jsem nevyužila. Součástí komplexu je i docela veliké nákupní centrum, kde je kadeřnictví, parfumerie, kavárny a restaurace a obchody s módou. Mají i 4 venkovní tenisové kurty.

Pláž a moře  průměrně (2,6/5)

Moře teplé, k večeru trochu trávy a i těch odpadků se našlo, ale jinak moc pěkné. U pláže jsou i záchody a bar. Slunečník s lehátky se pro nás našel i ve dvě odpoledne (dokonce v první linii), takže nemusíte v 6 ráno běžet a zabírat místa. K hotelu se jde takovou úzkou uličkou mezi Movenpickem a Riadh Palms hotelem, ale není to daleko.

Okolí hotelu  průměrně (2,5/5)

Hotel je ve městě, takže v okolí není samozřejmě příroda, je to jako když vyjdete z hotelu na Václavák. Rušno, auta, troubení, obchody...prostě centrum. Pokud tedy dáváte přednost hotelu na samotě, není pro vás vhodný. Pokud máte zájem si prohlédnout i město a být v centru dění, je ideální. Do staré části se dá dojít za 15 minut pěšky nebo doběhnout za zhruba 6 minut.

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Byla jsem moc spokojená a klidně bych ho doporučila dalším zájemcům. Trochu jsem se bála, když jsem četla všechny ty otřesné recenze, které na něj byly, ale opak je pravdou.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 11 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sousse - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání