Pěkný hotel

Recenze hotelu Tej Marhaba Hotel **** (Tunisko - Sousse - Sousse)

Průměrné hodnocení hotelu:
3
(na základě 11 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2014
Fotografie: 54
Komentáře: 0

Zde uvedu pár komentářů o hotelu, doufám že budou k něčemu. v případě dotazů neváhejte kontaktovat, když budu znát odpověď ráda Vám ji prozradím. Lucie.otto@seznam.cz

Fotografie

Ubytování 

Hned jak zjistili, že jsme češi nacpali nás do vedlejší budovy daleko od všeho. Dostali jsme apartmán s kuchyňkou apod... Měli jsme all inclusive a měli jsme mít hotelový pokoj se 4* a proto jsme udělali humbuk a další den jsme už měli hotelový pokoj, který je uveden na fotografiích. Hotelový pokoj byl 2lůžkový s přistýlkou. Byli zde noční stolky, televize, lednička, skříň apod..

Strava a stravování 

6:00-10:00- Snídaně formou bufetu, bohužel ji neobmněňují jako např. oběd či večeři. Nápoje si vezmete sami v automatu.

10:00- Otevření barů- pouze nápoje

12:30-14:00- Oběd formou bufetu a pití s obsluhou číšníka

15:00- v baru u bazénu začínají podávat, pizzu, zmrzlinu, sedviče, hranolky atd..

18:30-21:00- Večerě, která je stejná jako oběd.

Jídlo chutné, ale musíte si dávat pozor co si berete.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Měli jsme problém, že nám nedávali na pokoj čisté ručníky, ale když jsme to ohlásili na recepci vše bylo v pořádku a ručníky dodány. Na pláži i u bazenu jsou k dispozici lehátka s matracemi , řeknete jim počet a oni vám to připraví.

Pláž a moře 

Pláž je příjemná písečná, místama keramické střepy, a vajgly od cigaret,.

Moře je po ránu většinou klidné a k obědu se začínají tvořit vlny, plave zde pár řas no a také medúz bohužel většinou ucítíte od medúzy pouze žahnutí, protože zní uvidíte jen kusek co vypadá jen jako nějaká řasa nebo větvička no a zbytek medúzy je průhledný.

Okolí hotelu 

V okolí hotelu jsou převážně obchůdky pouze na smluvání , ale ani tak jich moc není.Když popojdete trochu dál najdete i kamenné obchody se stanovenými cenami.

Také je v okolí hodně kaváren a restaurací.

Doprava je tu absolutní chaos, při ,,přecházení" silnice musíte přebíhat.

Celkový dojem 

Moc se nám zde líbilo, byla to naše první cesta do Tuniska a užili jsme si jí..

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené