Napsat recenzi

Hotel Tej Marhaba, Sousse

Recenze hotelu Tej Marhaba **** (Tunisko - Sousse - Sousse)

Hodnocení:
průměrně: 3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 438x
Recenze se líbila: 284 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel můžeme dporučit všem věkovým kategoriím. Nejenže byly všichni milý a vstřícní, ale i služby, jídlo, vybavení bylo ůžasné.

Samozřejmě musí všichni počítat s tím, že Tunis je chudší země a do evropských standartů má daleko. Ale je to kus Orientu, který stojí za to vidět. Se vším, co k Tunisu patří.

Ubytování  průměrně (2,9/5)

Pokoje jsou starší jako celý hotel. Ale každý den bylo uklizeno, vše doplněno a balkon dost velký. My jsme kuřáci a bylo fajn vědět, že nejsme nijak omezováni. Tzn.po domluvě popelník na balkoně.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

K tomu není, co dodat! Snídaně, obědy i večeře výborné. Široký výběr každý den. Číšníci byli milí a pracovití. Kuchaři švédské stoly doplnovali. Všichni věděli, co mají dělat. Snack bar také v pořádku.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,5/5)

Vybavení je starší, ale udržované. Všude čisto,ochota u bazénu. A personál na baru pro All Inclusive- dokonalost. Skvělý pánové a velcí profesionálové, kteří mluví několika jazyky. S nikým z nich nebyl sebemenší problém.

Pláž a moře  průměrně (2,6/5)

Moře bylo fajn, vyhovující. S čistitou ovšem na pláži to bylo celkem katastrofa. Ale procházky po pláži byly příjemné. Akorát pánové, co věčně něco nabízejí byli otravní. Ale kde v letoviscích nejsou..

Okolí hotelu  průměrně (2,5/5)

Nákupy skvělé, cukrárny a Zmrzlinové bary taktéž. Krásné procházky po celém městě. Když člověk není líný a nepotřebuje taxi, tak si dokáže najít v Sousse krásná místa. A ruch na ulicích? Je to třetí největší město v Tunisu, tak je samozřejmé, že rušno bude všude. Komu vyhovuje město a nepotřebuje se jen válet u bazénu nebo u moře, tak je tohle ideální. A spousta lidí si stěžuje na ruiny v Sousse a bordel.. My viděli jen všude opravované domy,restaurace. Prostě pracující lidi. A špína na ulicích? Které město je bez pohozených nedopalků,pet lahví a všeho možného. Tohle je jen detail.

Potkávali jsme denně koně, psy i kočky.. Zdravě živené. Lidi, co se snaží zvelebit své město a kteří pracují od rána do noci, aby se dokázali uživit.

Celkový dojem  průměrně (3/5)

Příští rok se opět do Sousse vrátíme. I do stejného hotelu. Tamní lidé i kultura je více než zajímavá. Doporučujeme všem těm, kterým nestačí jen válení se u bazénu a na pláži.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 5
z 11 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sousse - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání