Napsat recenzi

Nevím jak to bylo dříve,ale ted je tam super

Recenze hotelu Hotel Sun Holiday Beach ** (Tunisko - Hammamet - Hammamet)

Hodnocení:
průměrně: 2,4/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2020
Přečteno: 59x
Recenze se líbila: 35 čtenářům
Fotografie: 4
Videa: 0
Komentáře: 1

Pokoj jsme měli čistý,denně uklizeny,vyměněné ručníky,vysypané smetí a vyměněné denně prostěradlo na přikrytí.Nemáme si absolutně na co stěžovat. Až na neukázněnost některých turistu bylo všechno v naprostém pořádku.Nevím jak to bylo dříve,ale ted je tam super.

Ubytování  průměrně (2,3/5)

5 spokojení maximálně

Strava a stravování  průměrně (2,3/5)

5

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (2,4/5)

5 Velice milí,usměvaví a příjemná.

Pláž a moře  průměrně (2,9/5)

5

Okolí hotelu  průměrně (2,8/5)

Vše bylo fajn,když jste se vydali vlevo směrem do města,možnost jezdit všude taxi.

Celkový dojem  průměrně (2,4/5)

Byl dobrý

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 9 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro mládež
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro obchodníky

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Jana: Dotaz - 4. 5. 2020 13:19

Mám ráda tento server, je tu spousta užitečných informací. Vaše recenze ale působí nevěrohodně, vyloženě jako reklama.... "teď je tam super..." Pobyt květen 2020... My všichni musíme být a jsme doma, když jsou uzavřeny hranice, jak se Vám podařilo vycestovat? reagovat
Přidat komentář

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Hammamet - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání