Napsat recenzi

Karolína Racková

Recenze hotelu Hotel Club Telemaque *** (Tunisko - Djerba - Midoun)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: říjen 2019
Přečteno: 54x
Recenze se líbila: 53 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velmi povedená dovolená na konci října v hotelu, který vyšel ve všem vstříc

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Po příjezdu jsem recepční o darovala 15€ a dostalo se nám krásného pokoje v přízemí s výhledem na bazén i moře... Vzhledem k tomu, že jsem sebou měla rok a půl starého chlapce druhý den jsem zadala o změnu protože u bazénu byl hluk a malého to rusilo - ihned bylo vyhověno a pokoj nám byl přidělen na druhou stranu s výhledem na recepci a krásnou zahradu... Pokoje jsou menší čisté, každý den uklizeno a vyměněny ručníky.

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Strava byla perfektní. Je menší výběr, ale každý den nové. Málo se opakuje... Hodně mořské plody... Luxus a každý si musí vybrat...

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,7/5)

Jediné minus voda jen v barelech... Nedávají pět lahve... Malé si natočite, ale přišla jsem si jak kdybych kradla

Pláž a moře  průměrně (4,5/5)

Krásná... Občas chaluh dle počasí... Pozvolný vstup...

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Okolo hotelu udržováno s primourenim na jejich bordylek

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Hotel mohu s čistým svědomím doporučit moc se nám líbilo...

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 6
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Djerba - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání