Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Langi Langi Bungalows***

Recenze hotelu Hotel Langi Langi Beach Bungalows *** (Tanzanie - Zanzibar - Nungwi)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2011
Přečteno: 1 967x
Recenze se líbila: 452 čtenářům
Fotografie: 15
Videa: 0
Komentáře: 0

Oblíbený hotel českých turistů se nachází na severu ostrova, přímo ve vesničce Nungwi, cca 60 minut od letiště. Menší hotel okouzlí příjemnou rodinou atmosférou.

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Pokoje jsou velice útulné, výhled do zahrady nebo k moři (za příplatek).

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Stravování zahrnuje snídani formou bufetu. Ačkoliv je zde možnost připlatit si polo či plnou penzi, jídlo v hotelové restauraci je poměrně levné a především neuvěřitelně chutné, tudíž by byla škoda neochutnat nabízené speciality.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Hotel nabízí útulnou restauraci s terasou s krásným výhledem na moře, bar, bazén, internet, směnárnu. Majitel s pomocníky nabízí klientům možnost kurzu vaření pravé výtečné svahilské kuchyně.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Hotel je umístěn na menším útesu, na pláž nutno sejít cca 50 metrů. Pláž je užší, moře nádherné.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Hotel se nachází ve vesničce Nungwi, ve které jsou obchůdky se suvenýry.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Příjemný hotel s přátelskou atmosférou vhodný pro všechny kategorie.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Zanzibar - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání