Napsat recenzi

Prohlídka hotelu Diamonds Star Of The East

Recenze hotelu Hotel Diamonds Star Of The East ***** (Tanzanie - Zanzibar - Nungwi)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: únor 2011
Přečteno: 1 357x
Recenze se líbila: 510 čtenářům
Fotografie: 14
Videa: 0
Komentáře: 0

Nově otevřený luxusní resort je součástí komplexu La Gemma dell' Est. Resort tvoří 11 moderních samostatných vil afrického stylu.

Ubytování  průměrně (5/5)

Pokoje jsou velice luxusně vybaveny. Každá vila má SAT TV s plochou obrazovkou soukromý bar, šatnu, vnitřní i venkovní sprchu a vnitřní jacuzzi,laptop a pracovní stůl s vybavením, soukromý bazén a soukromou zahradu.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

all inclusive - snídaně a oběd i večeře formou a-la-carte. Možnost stravování v restauracích rezortu Diamonds La Gemma dell' Est, které nabízejí stravování formou bufetu. All Inclusive zahrnuje: snídaně, obědy a večeře formou a-la-carte, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje, pivo, víno, snacky během dne, slunečníky a lehátka u bazénu i na pláži, zapůjčení osušek na pláži, animační programy, tenis, vodní sporty (windsurfing, kánoe), beach volejbal, fotbal, knihovnu, stolní tenis. Potápění za poplatek.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Hostům je k dispozici veškeré vybavení hotelu La Gema. Pocit absolutního luxusu umocňuje možnost využívat privátní transfery elektromobilem na pláž a zpět, služby osobního komorníka, který je k dispozici 24 hodin denně. Je připraven vybalit a zabalit zavazadla, čistit obuv, připravovat koktejly a drinky na pokoj, připravit jacuzzi a podobně. Každá vila má soukromý kus pláže s lehátky a plážovým servisem.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Krásná bílá písčitá pláž u hotelu, ke každé vile náleží soukromý kus pláže s lehátky a plážovým servisem.

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Absolutně luxusní zážitek, hotel vhodný pro nejnáročnější klienty!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Zanzibar - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání