Napsat recenzi

vyhozené peníze

Recenze hotelu Rixos Bab Al Bahr Hotel Marjan Island ***** (Spojené arabské emiráty - Ras Al-Khaimah - Marjan Island)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: květen 2023
Přečteno: 20x
Recenze se líbila: 78 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

O tomto hotelu se nedá napsat nic pozitivního....vybrali jsme si ho protože jsme již několikrát navštívili SAE a v tomto hotelu jsme ještě nebyli. Byla to veliká chyba za moc peněz...hotel je zaprvé strašně veliký a čítá asi 700 pokojů což vynásobeno dvěma až čtyřmi příslušníky rodiny je šílené číslo a to se vám sejde ráno na snídani,oběd,večeři...absolutně nezvladatelné lidé nemají místo na jídlo, na pláži ,u bazénu ...nikde... každodenní boj o lehátka na pláži u stolu proplétáte se davem lidí aby jste se probojovali k jídlu ...všude staršně dětí a tím pádem i binec a řev u oběda ....absolutně špatně zvolený hotel...pokoje De luxe je pro dva malý bez balkonu,není kam dát věci z kufru,koupelna malá, pouze sprchový kout který již pamatuje a všude teče....humus....neodtéká umyvadlo u hajzlu telefon který vám padá při otočení do záchodu.Co se týká pláže tak horší jsem neviděl...samý kámen nedalo se chodit bosí jen v botách, když byl odliv( cca 10 m )vody ubylo a koupali jste se v trávě a humusu...moře špinavé , deštníky když jste náhodou některý ulovili sfoukával vítr a plavčík vám ho pokaždé stáhnul a nebylo se kam schovat před sluncem do stínu.....prostě sem už nikdy....rozmyslete každý kdo zvažujete tento hotel,který patří v Rasu mezi nejdražší.....skutečně vyhozené prachy... Jo a naučte se Rusky páč jinak se nedomluvíte co tam bylo těch okupantů......

Ubytování  průměrně (4,5/5)

Strašný

Strava a stravování  průměrně (4,8/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,6/5)

neochotný ,nezdraví,

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Odstrašující

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 15
z 17 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání