Zhodnocení pobytu
Recenze hotelu Beverly Playa Hotel Vibra *** (Španělsko - Mallorca - Paguera)
S pobytem v tomto hotelu jsme byli velmi spokojeni, hotel doporučujeme všem.
Ubytování
Sice starší, ale pokoje čisté, úklid každý den.
Strava a stravování
Strava velmi dobrá, denně výběr ze tří druhů masa, denně ryba, různé přílohy, saláty, zákusky, ovoce i zmrzlina. Na 3 hvězdičkový hotel vynikající, odpovídá o třídu výše.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení odpovídá kategorii hotelu, služby na dobré úrovni, za dvanáct dní pobytu jsme ani jednou nemuseli čekat na volný stůl v jídelně, v červenci a v srpnu to možná bude trochu horší, když je plný hotel. V baru u bazénu je možno objednat množství nealkoholických i alkoholických nápojů. V baru jsou volně k dispozici nejen sušenky, jak je uvedeno v některých recenzích, ale je možno v rámci inkluziv objednat během celého dne i další občerstvení- pizu, bagety, saláty, zákusky. Možná plete, že u jídelního lístku je uvedena cena, ale ta je pro ty, co si stravu hradí.
Na recepci je personál vstřícný, kdo neumí cizí řeči, může se obrátit na recepční SUZI, která je slovenka a je velmi milá a ochotná a ve všem pomůže.
Oproti katalogu Wifi zdarma, pouze nevíme, proč nám byl při přihlášení pobytu přidělen kod Wifi pouze na 7 dní, když jsme byli ubytováni na 12 dní.
Pláž a moře
Pláž písčitá a čistá, moře čisté
Okolí hotelu
Hotel na začátku malého městečka, večer je kam jít.
Celkový dojem
Velmi dobrý, doporučujeme.
z 64 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.