Naprostá spokojenost

Recenze hotelu Beverly Playa Hotel Vibra *** (Španělsko - Mallorca - Paguera)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,8
(na základě 64 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: květen 2016
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Ubytování v rekonstruované části nemělo chybu. Pokoje čisté, denně uklízené, krásný výhled na moře.

Ubytování 

Celý hotel je již starší, ale udržovaný. Vyplatí se určitě připlatit si na ubytování v superrior pokoji.

Strava a stravování 

Běžná nabídka all inclusiv na dobré úrovni. Nápoje a občerstvení během celého dne.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Vybavení společné části hotelu starší, ale udržované, bohatá nabídka večerních programů, masáží, sauny. 2 bazény přímo u hotelu. Personál velmi milý, usměvavý, vstřícný. Nejsou vůbec k dispozici plážové osušky!!!

Pláž a moře 

Nádherná pláž přímo u hotelu, moře "osvěžující" (konec května), ale krásně čisté. Velmi pozvolný vstup do moře (ideální pro malé děti). Jediné mínus - lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (systém na celé Mallorce - pouze veřejné pláže). Lehátko 4,50E/den, slunečník 4,50E/den. Výběrčí bedlivě hlídá :-)

Okolí hotelu 

Nádherná promenáda podél pobřeží, spousta obchůdku u hlavní třídy.

Celkový dojem 

Moc krásná dovolená, vyplatí se půjčit si auto a poznat i vnitrozemí ostrova a severní hornaté pobřeží.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené