Napsat recenzi

nejlepší výhled na moře

Recenze hotelu Apartamentos Varadero (Španělsko - Andalusie - Málaga)

Hodnocení:
průměrně: 4,8/5
Vloženo:
Pobyt: září 2017
Přečteno: 191x
Recenze se líbila: 68 čtenářům
Fotografie: 1
Videa: 0
Komentáře: 0
  • ranní procházka po pláží ranní procházka po pláží

Za naší rodinu musím doporučit Apartmány u Malagy. Narazila jsem na ně před třemi lety a jezdíme každý rok v září. Majitel je Čech,Luděk Hauner a má k dispozici dvě budovy asi s 16 apartmány s terasou a výhledem na moře. Luxusně vybavený apartmány pro rodiny s dětma. Takový vychytávky jako sedačky pro děti,talířky,příbory,malý prkýnka na záchod,stoličky ke stolu a dětský postýlky. Máme malý dva kluky a vážně o nás bylo skvěle postaráno. Manžel si nechtěl půjčovat auto a tak jsem využila transferu,který apartmány zajišťují,takže z letiště jste za dvacet minut na pláži. Fakt velký doporučení.

Ubytování  průměrně (4,8/5)

apartmán přímo na pláži. Ložnice s výhledem na moře. Ráno občas rušivý element..úklid pláží:)

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

restaurace u jedné z budov co mají. Skvělé španělské jídlo za parádní ceny

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

naprostá spokojenost. Pro děti sedačky,talířky,hrnečky,sedátka na wc,postýlka,stolička ke stolu....není co vytknout.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

nááádherné promenády až do malagy

Celkový dojem  průměrně (4,8/5)

jsem rád, že nám kamarádka dala dobrý tip na dovolenou.Víme kam další rok:)

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 8
z 8 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

zvětšit mapu

Andalusie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání