Napsat recenzi

Srpnová dovolená v Apartamentos Varadero

Recenze hotelu Apartamentos Varadero (Španělsko - Andalusie - Málaga)

Hodnocení:
průměrně: 4,8/5
Vloženo:
Pobyt: srpen 2020
Přečteno: 94x
Recenze se líbila: 10 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Naše dovolená začala už po příletu na letiště Malaga. Měla jsem pro nás objednaný transfer a opravdu nás před halou čekal moc milý řidič. Dostali jsme vodu a vyrazili do apartmánů. Ceska trvala asi dvacet minut. A když jsme přijízděli k budově a já viděla,že je opravdu slibovaných 10 metrů od pláže,tak jsem věděla, že jsem vybrala dobře. I bez cestovky se dá pohodlně a ještě levněji cestovat. Majitelé jsou češi a vše je dokonalé zařízené

Ubytování  průměrně (4,8/5)

Naprosto luxusní a kompletně vybavená apartmán. neměli jsme sice terasu,ale na střeše je možnost využít terasu pro všechny klienty. Chtěla jsem objednat aparmtun s terasou,ale bylo bohužel již obsazeno. A to jsem dělala rezervaci v březnu:)

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

na prmenádě je spousta restaurací. Szačí si jen vybrat. Ceny naprosto v pohodě. V apartmánu je vybavená kuchyně,ale já nevařila. Mám dovolenou:)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

naprosto kompletně vybaveno a majitelé super.

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Pláž 10 metrů a vše je kolem.trhy,spupermarket,obchodky a zastávka autobusu do Malagy, Ta je cca 20 minut jízdy.

Celkový dojem  průměrně (4,8/5)

Co víc napsat, že to, že jsem si to tam zamilovala a v létě 2021 jedeme znovu. Tentokrát nás bude víc.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 10 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání