Super dovolená - senior 55+
Recenze hotelu Ibersol Almuñécar Beach Hotel & Spa **** (Španělsko - Andalusie - Almuñécar)
Hotel má vynikající polohu, stojí hned u moře. Krásný interiér hotelu, velmi ochotné pokojské i recepční. Výlet do Granady a Alhambry byl výborný i díky naší průvodkyni Petrušce. Město Almunecar je kouzelné, plné kavárniček s Tapas. Zřícenina hradu, kterou jsme si prohlédli i s malým muzeem. Prostě nádherné, nezapomenutelné zážitky. Určitě se tam vrátíme. Zatím jsme neměli krásnější dovolenou.
Ubytování
Pokoje jsou velmi hezké a čisté s krásnými terasami.
Strava a stravování
Strava výborná, hodně zeleniny, masa i chutné dezerty.
Vybavení, služby a personál hotelu
Vybavení hotelu je perfektní, nemám co dodat.
Pláž a moře
Pláž je čistá, tmavý písek, v září skoro prázdná. Krásné procházky podél pláže.
Okolí hotelu
Vedle hotelu je supermarket, kde jsou velice dostupné ceny pro nás. Jinak nádherná architektura, je stále se na co dívat.
Celkový dojem
Celkový dojem je skvělý, opravdu naše nejkrásnější dovolená.
z 9 recenzentů
Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.