Napsat recenzi

Krásný hotelový komplex na ostrově Silhouette

Recenze hotelu Hilton Seychelles Labriz Resort & Spa ***** (Seychely - Silhouette Island - Silhouette Island)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: prosinec 2016
Přečteno: 187x
Recenze se líbila: 313 čtenářům
Fotografie: 18
Videa: 0
Komentáře: 0

Luxusní hotelový komplex, kde většina vilek má vlastní vstup do oceánu popřípadě vlastní bazén

Ubytování  průměrně (5/5)

Nádherné ubytování

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Výborná strava

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

Nejkvalitnější služby za dobu pobytu na ostrovech

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Okolí hotelu  průměrně (5/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Luxusní ubytování, jelikož je při odlivu nízká hladina oceánu doporučuji vilku s bazénem

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání