dovolená v květnu

Recenze hotelu Evilion Hotel a Apartmány *** (Řecko - Kréta - Kato Stalos)

Průměrné hodnocení hotelu:
4,5
(na základě 8 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: květen 2017
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Až na jednu vadu vše v pohodě

Ubytování 

Ubytování v pořádku,čisto,prostorné,pravidelný úklid,dokonce i zapomenuté neumyté nádobí umyto a uklizeno.

Strava a stravování 

Strava vlastní,obchody v blízkosti.

Vybavení, služby a personál hotelu 

V pořádku,malá obsazenost,tak klid,personál ochotný

Pláž a moře 

Pláž písčitá,možnost procházek po pláži bez bot

Okolí hotelu 

Jediná,a pro mě velká vada,hotel je u hlavní silnice,denně velké množství aut a motorek,provoz prakticky i v noci,hluk je slyšet i do studií.

Řekové to zřejmě neřeší,spokojeně sedí pár metrů u silnice a večeří,většina hotelů má restaurace u silnice.

Celkový dojem 

Pokud si uděláte několik výletů s místními agenturami a nesedíte celý den u hotelu,a nebo vám hluk dopravy nevadí,můžu pochválit.

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené