Rodinná atmosféra na přijemném klidném místě

Recenze hotelu Venos Apartments *** (Řecko - Kos - Marmari)

Průměrné hodnocení hotelu:
4
(na základě 12 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2015
Fotografie: 15
Komentáře: 0

Venos Apartments splnily mé očekávání klidné lokality. Čistá, nová budova je umístěná mezi poli. Večer vás neruší diskotéky a ráno vás budí maximálně ptáci. Vzdálenost od moře je asi 700m, příjemná procházka.

Fotografie

Ubytování 

Apartmán byl čistý a prostorný. Díky sítím v balkonových dveřích, nás v noci netrápili komáři. Klimatizaci jsme nevyužily, ale byla k mání. Poměr cena výkon byl optimální.

Strava a stravování 

Jsem vitariánka a umím si představit vlastní stravování i díky dobře vybavené malé kuchyňce v apartmánu (včetně utěrky). Jen pro suroviny by člověk musel trochu dál - Marmari obchody s potravinami zrovna neoplývá.

Měla jsem zaplacenou all inclusive v hotýlku Roseland (2minuty cesty) - všežravci vypadali spokojeně, v rámci syrové stravy byla k mání jen rajčata, okurky, občas listový salát a olivy. Takže pro mě nic moc. Vegetariáni byli díky luštěninovým salátům spokojenější.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Denní úklid, mimo neděle. Uvítací 0,5l víny v lednici. 2melouny během týdne. Každý den čisté ručníky (malý a velký) a podložka u sprchy. Mám pocit, že každý den i povlíkli postele (polštáře určitě). TV byla v místnosti, ale nepoužívali jsme ji - sousední pár nebyl spokojen s množstvím programů a silou signálu ...

K dispozici jsme měli zařízení Hotelu Roseland - bazén, wifi, zprostředkování vozítek (to pro nás ale dobře zařídila i výborná delegátka Šárka ) možná toho bylo víc, ale já nejela do hotelu bydlet, ale přespat. Prozkoumávala jsem ostrov.

Okolí hotelu 

Hotýlek je v poli, na klidném místě, do města Marmari je 10 minut, do Kosu se dostanete za 2EU autobusem, který staví 2 minuty od apartmánů.

Pláže čisté, písečné. Hodně fouká, tj. Kos je jako stvořený pro windsurfaře - na mnoha plážích jsou půjčovny.

Celkový dojem 

Za tu cenu to byla bezva dovolená. Preferuji cestování po ostrově před ležením na pláži. Tedy mi nevadilo, že je Venos dál od moře.

Kos je hezký a zajímavý ostrov. Proto vám dávám i pár obrázků ze super výletů.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze není ověřena a je čistě osobním názorem jejího autora. Server Recenze.cz ani jeho provozovatel nemůže ověřit, jestli autor hodnocený hotel skutečně navštívil a nenese tak žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost uvedených informací.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené