Napsat recenzi

Příjemné ubytování v klidném místě - fajn dovolená

Recenze hotelu Venos Apartments *** (Řecko - Kos - Marmari)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2015
Přečteno: 1 344x
Recenze se líbila: 459 čtenářům
Fotografie: 25
Videa: 0
Komentáře: 0
  • pláž v Marmari pláž v Marmari
  • vpravo apartmány VENOS a vlevo přessilničky hotel Roselands vpravo apartmány VENOS a vlevo přessilničky hotel Roselands

Studia VENOS APARTMENTS leží na klidném místě asi 12 minut pěšky od krásné písčité pláže a asi 50 metrů od hotelu Roselands ***, kde jsme s kamarádkou čerpaly služby v rámci all inclusive. Byly jsme zde poslední týden v červnu, v době, kdy panovaly obavy o bezpečí turistů a žen v souvislosti s utečenci. Ostrov jsme procestovaly samy dvě ženy celý, kolem policejní stanice ve městě Kos jely během týdně asi 5x, a nikde žádné davy uprchlíků nebyly. Viděly jsme akorát jednou asi 5 mladých mužů, čistě a moderně oblečených, stojících před policejní stanicí a čekajícíh na nějaké doklady. Dle informací od delegátky, další průvodkyně a místních bylo jasné, že zde v podstatě problém není a v médiích byla problematika s uprchlíky na Kosu zbytečně zveličována a situace popisována velmi zavádějícím způsobem. Turistů bylo v této době na ostrově Kos méně, pláže poloprázdné, což jsme sice uvítaly, ale turistickému ruchu na ostrově to asi moc přínosné nebylo. Jako dvě ženy, pohybující se po ostrově, jsme se cítily naprosto bezpečně a nikde jsme se s uprchlíky, kromě již uvedených 5 mladíků, nesetkaly.

Ubytování  průměrně (4,6/5)

Ubytování čisté, prostorné. Měly jsme pokoj číslo 5 v přízemí, s teráskou směrem k moři a výhledem na okolní pole a pastviny. Ubytování rodinného typu, majitelé nám za pobyt 2x nechali na pokoji meloun z vlastní úrody jako milou pozornost (což prý dělají dost často). Úklid mimo neděle každý den. V okně i dveřích sítě proti hmyzu.

Strava a stravování  průměrně (3,8/5)

Využívaly jsme stravování all inclusive v sousedním hotelu Roselands ***, 50 metrů vzdáleném od Venos studií. Snídaně nic moc, obědy a večeře celkem pestré, chutné, na 3* hotel ucházející.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,8/5)

Venos apartments nemá vlastní bazén ani recepci, ale v rámci all inclusive služeb jsme využívaly všechny služby a vybavení (mimo pokojů) v hotelu Roselands. Zde byl bazén, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu, restaurace, recepce s wifi připojením zdarma, internet koutek za poplatek. Možnost zajištění pronájmu kol, skútrů, čtyřkolek a aut přímo na recepci. Vybavení a služby odpovídaly 3* hotelu.

Pláž a moře  průměrně (4,2/5)

Písčitá pláž je trošku dál, ale klidnou procházkou jsme na ní byly cca za 12 minut. Cestou jsme míjely pasoucí se krávy, kozy a kousek před pláží byla strouha s vodou, kde bylo asi 50 malých želviček. Pláž prostorná, čistá, písčitá, vstup do moře také písčitý. Je to severní pobřeží ostrova a celkem větrné. Svědčí o tom i několik windsurfingových stanic v okolí, i přímo na pláži v úrovni hotelu Roselands a Venos apartments.

Okolí hotelu  průměrně (3,7/5)

Klidná lokalita. V okolí pole, pastviny - krávy, koně, kozy apod. Pro odpočinkovou dovolenou ideální. Před Venos apartmány zastávka místní autobusové dopravy, s možností dojet do sousedního města Tigaki nebo do města Kos. Cena 2 EUR/jednu cestu, v hlavním městě jsme byli cca za 20 minut. Letiště asi 15 minut, záleží ale, jak je organizován svoz z vícero hotelů a jaké je pořadí. Když si půjčíte auto nebo skútr, můžete za den projet v klidu větší část ostrova, pokud budete mít jen pár zastávek, tak klidně celý. My jsme si zajely místním autobusem 2x do města Kos a prozkoumaly si ho samy. Ostrov jsme prozkoumaly pronajatým malým autem a okolní ostrůvky lodí - díky fakultativnímu výletu 3 islands.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Ubytování v apartmánech VENOS mohu doporučit, zejména těm, kteří hledají spíše klid a nevadí jim vzdálenost od pláže. Pro nás to byla příjemná procházka, navíc jsme i hodně cestovaly po ostrově, takže jsme byly spokojené.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 10
z 12 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Kos - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání