už prosím nikdy více!!!
Recenze hotelu Hermes Hotel ** (Řecko - Kos - Marmari)
Nikdy bych už nechtěla zažít tak hrozné ubytování jako v hotelu Hermes. Celkově j ostrov Kos odporné místo a pokud si nechcete kazit dovolenou, tak tam nejezděte
Ubytování
Hrůza, špína, šváby, plíseň, prach a vlezlá recepční Andrea.........
Strava a stravování
Řecká kuchyně je možná výborná, ale ne na hotelu Hermes. Pokud nechcete mít střevní potíže a zracet, tak se stravujte jinde...
Vybavení, služby a personál hotelu
vybavení hrozné a chudé, recepční nepříjemní a vlezlí. Podle mého názoru nám lezli do pokoje a prohlíželi si věci. Speciálně paní Andrea byla tzv. ,,přetvářka první třídy" - hrůůůza!
Pláž a moře
pláž krásná, ale od hotelu hrozně daleko. Člověku se tam pak ani nechce!
Okolí hotelu
samé krávy a vyprahlá pole, žádné památky jen vedro a pusto
Celkový dojem
Tímto místem se mi Řecko zhnusilo a už nikdy tuto zemi nenavštívím!
z 12 recenzentů
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.