Hrůza
Recenze hotelu Hermes Hotel ** (Řecko - Kos - Marmari)
Švaby a mravenci na pokoji, hnus!! Za ty prachy jsem čekala víc.
Ubytování
Pokoje malé, pro dva dospělé a dítě.
Strava a stravování
Snídaně pořád stejné, ovoce a zelenina z předešlého dne, káva studená :-(
Vybavení, služby a personál hotelu
Personál se stále tvářil otráveně. Pro děti žádné brouzdaliště vůbec nic. Takže dítě se tam nudí.
Pláž a moře
Okolí hotelu
V okolí hotelu pár krámků a taveren jinak pro vše do hlavního města Kos.
Celkový dojem
Za ty prachy jsem čekala trochu víc. O švábech a mravencích na pokoji se nikdo nezminoval.
z 12 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro mládež
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.