Napsat recenzi

Skvělá dovoloná

Recenze hotelu Hotel Angela Beach *** (Řecko - Korfu - Roda)

Hodnocení:
průměrně: 4,2/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2019
Přečteno: 314x
Recenze se líbila: 35 čtenářům
Fotografie: 4
Videa: 0
Komentáře: 0

Moc příjemný rodinný hotel. Služby super, výměna ručníků každý den, obden i povlečení. Všechen personál příjemný a usměvavý. Moc mílí a vstřícní barmani a čísníci, všichni dělají vše, co je potřeba. Sklízejí nádobí a za chvíli jsou za barem a obsluhují, nechápu, jak to všechno stíhají a přitom jsou pořád veselí a usměvaví. Skoro každý večer byla nějaká akce, občas i tanec barmanů, který byl opravdu skvělý.

Ubytování  průměrně (3,9/5)

Pokoj byl sice v přízemí, trochu starší, ale čistý. Moc jsme se tam nezdržovali.

Strava a stravování  průměrně (4,6/5)

Všeho dostatek, velký výběr, jídlo pořád doplňováno.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,6/5)

Služby perfektní.

Pláž a moře  průměrně (3,9/5)

Chodili jsme na pláž pár desítek metrů, která je k dispozici hotelu zdarma, je i čistší než ta u hotelu. Akorát někdy zavanul zápach. Také jsme využívali hotelový bus do městečka, kde je pláž krásná a moře nádherné.

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

V okolí nic moc není, ale hotelový komplex je dosti velký k procházkám a je i možno využít hotelový bus do Rody.

Celkový dojem  průměrně (4,2/5)

Naprostá spokojenost.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 46
z 52 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Korfu - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání