Napsat recenzi

Krasne

Recenze hotelu Hotel Lungötzer Hof **** (Rakousko - Salcbursko - Lungötz)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: leden 2019
Přečteno: 27x
Recenze se líbila: 31 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Velice útulný, krásný a čistý hotel s milým personálem.

Ubytování  průměrně (5/5)

Krásné, nové, čisté, útulné,tiche

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Naprosto dostačující

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Vybavení nové, personál milý, jazykově vybavený a to i slovenštinou.

Sjezdovky, lyžařské tratě a vleky  průměrně (5/5)

Úžasné!

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Malá klidná vesnička. Není příliš prostor třeba na procházku, ale byly jsme lyžovat ne se prochazet :)

Celkový dojem  průměrně (4/5)

V okolí hotelu není kam příliš jít, ale hotel moc pěkný. Úžasné klidné místo. Kousíček k vleku. Autem nebo Skibusem. Úžasné místo pro lyzovani!

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro mládež
  • Pro zamilované a manželské páry

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Salcbursko - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání