krásná dovolená
Recenze hotelu The View Agadir Hotel & Spa (ex Royal Atlas) ***** (Maroko - Souss Massa - Agadir)
Při čtení nejrůznějších recenzí před odletem na dovolenou jsme byli celkem vystrašeni recenzemi, že hotel, personál, jídlo a pláž bude naprostá katastrofa!!! Opak byl pravdou. Hotel je pěkný, čistý na skvělém místě, jídlo výborné a služby dostačující pro 5* hotel.
Ubytování
Pokoje uklizené, čisté, ručníky také. Ocenili jsme župany.
Strava a stravování
Ovoce, zelenina, maso, z příloh kuskus, brambory, těstoviny. Vybere si každý.Hranolky a pizzu na tomto hotelu nedělají (někteří čeští obyvatelé hotelu to považovali za prohřešek, který by zasloužil sundat 2 hvězdičky :-) )
Vybavení, služby a personál hotelu
U obědů a u večeří má obsluha restaurace opravdu hodně na pilno. Čekali jsme déle na pití.
Pláž a moře
čistá a uklizená pláž s jemným pískem, nebyla vůbec přeplněná (žádné davy místních lidí, jak někteří psali do recenzí)
Okolí hotelu
Celkový dojem
hotel doporučujeme a určitě bychom se tam vrátili
z 35 recenzentů
Hotel je vhodný pro:
- Pro všechny věkové kategorie
Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.