Napsat recenzi

Maďarsko Tihany

Recenze hotelu Club Tihany Hotel **** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Tihany)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2012
Přečteno: 1 434x
Recenze se líbila: 699 čtenářům
Fotografie: 6
Videa: 0
Komentáře: 0

pěkný čistý hotel,čisté pláže,první dojem z Balatonu nic moc ale nakonec spokojenost a jídla hodně a výborné,akorád rozhodně ne do vody bez bot ! chodidla jsme měli pořezané všichni a problém byl v tom ,že jsme jako rodina s 2 dětmi měli objednaný 4 lůžkový rodinný apartmán a po příjezdu jsme zjistili,že jsou to oddělené dvoulůžkové pokoje,jinak vše OK

Ubytování  průměrně (4/5)

útulné,čisté,trochu klimatizované

Strava a stravování  průměrně (4,7/5)

hodně jídla,velký výběr,mooooc dobré

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

vybavení super,připojení na internet,televize,služby placené i neplacené

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

mimo hlavní sezonu není kam jít a co dělat,pokud je horší počasí,krom bazénu a vířivky nic,všude daleko

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

byla to první dovolená po šesti letech a příště bych jela akorád v sezoně,kdy je nějaký program ,jinak pěkné

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 3
z 3 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro obchodníky
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Západní Maďarsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání