Napsat recenzi

4 denní pobyt v Büku

Recenze hotelu Hotel Apartman *** (Maďarsko - Západní Maďarsko - Bükfürdő)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2013
Přečteno: 351x
Recenze se líbila: 523 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento zájezd jsme absolvovali již podruhé a vřele doporučuji.

Ubytování  průměrně (5/5)

Jde o apartmánový hotel - pokoj s plně vybavenou kuchyňkou. Ložnice s televizí a koupelna se sprchovým koutem. Dále balkon s věšákem na prádlo. Plně dostačující.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Stravování formou polopenze je taková, že v restauraci vám dají jídelní lístek a vy si vyberete cokoliv z nabídky cca 25 jídel a 6 druhů polévek. Salát a zákusek je samozřejmostí. Obsluha mluví částečně česky, takže vše OK. A to jídlo! Vše je hotové, než dojíte polévku a to jsme si dávali každý něco jiného, rychlá obsluha, prostě maximální spokojenost.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Spokojenost

Lázeňské služby  průměrně (5/5)

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Prostě super.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Západní Maďarsko - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání