Klidný hotel, svrab a neštovice na pláži.

Recenze hotelu Sempati Hotel *** (Kypr - Kyrenia - Lapta)

Průměrné hodnocení hotelu:
3,5
(na základě 21 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: srpen 2016
Fotografie: 0
Komentáře: 0

Příjemná klidná dovolená u hotelu s bazénem,pokud ale chcete koupání v moři zapomente.Na fotkách krásná plážička, ve skutečnosti špína,nepoužitelná lehátka,roztrhané rákosové deštníky,nepřítomnost odpadkových košů,toalety nebo občerstvení není,pěkně vyšlapat schody a 250 metrů do hotelu....pokud to stihnete. Okolo hotelu opravdu pěkné,čisté,lehátka u bazénu v pořádku ,vše jak má být. Ale neletíme 5 hodin k moři???????

Ubytování 

Čisté,uklizené funkční.

Strava a stravování 

Klasika, chutné a dokonce i pestré.V hotelu nebyli Rusáci takže i kulturní a klidné stravování.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Ochota,plynná angličtina a vždy po ruce.

Pláž a moře 

Moře nádhera, pláž neskutečná katastrofa,přijde místní domorodec schodí Vám Vaše věci z lehátka a basta.Podotýkám v hotelu nebyli ubytováni. O špíně a hygieně jsem již psal.

Okolí hotelu 

Kousek od hotelu krámek.

Celkový dojem 

Jsou místa kde je to opravdu lepší a kde jste vítáni.Proč si cestovka neohlídá delegáta,je to první a poslední věc co na dovolené uvidíte.Podle toho to pak vypadá.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené