Napsat recenzi

Květinový ráj

Recenze hotelu Diani Sea Resort *** (Keňa - Jižní pobřeží - Diani Beach)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2018
Přečteno: 200x
Recenze se líbila: 188 čtenářům
Fotografie: 16
Videa: 0
Komentáře: 0

Tento hotel patří mezi hotely, které nenesou známku luxusu, ale patří rozhodně k těm lepším, člověk se tu cítí příjemně. Aby ne, hotel obklopuje neuvěřitelná květena.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Pokoje jsou vybavené klasicky, tedy je k dispozici vše potřebné. Mají výhled do zahrady, každý pokoj má vlastní koupelnu, lednici, fén..

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Bohužel jsem neměla možnost stravování v tomto hotelu, byla jsem ale pohoštěna několika nápoji, čerstvým kokosem a potom míchaným místním alkoholickým drinkem a musím pochválit pohostinnost majitelky, původem z Anglie. Byla velmi milá.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Hotel disponuje pláží hned před ubytováním, wifi, barem, fitness, bazénem, tenisovým kurtem...

Pláž a moře  průměrně (3,5/5)

Pláž je krásná, dlouhá a široká s bílým pískem, mírný vstup do moře.

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

Hotel leží v klidné oblasti asi 30 km od letiště v Mombasse.

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Celkový dojem z hotelu je velmi dobrý, hotel je pěkný, spíše rodinný, čistý, příjemný.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro všechny věkové kategorie

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jižní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání