Napsat recenzi

Diani Sea Resort

Recenze hotelu Diani Sea Resort *** (Keňa - Jižní pobřeží - Diani Beach)

Hodnocení:
průměrně: 4,5/5
Vloženo:
Pobyt: duben 2018
Přečteno: 207x
Recenze se líbila: 214 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Dovolená proběhla bez problémú, z místa jsme byli nadšeni, služby na vysoké úrovni. Pokoj skromný, ale čistý. Celý komplex má silnou africkou atmosféru a byla to jedna z nejkrásnějších dovolených jakou jsme zažili. Afrika je chudá země a po příletu jsme byli zaskočeni prújezdem Mombasou. Na to se nedá připravit, to se musí zažít.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Skromné, čisté, útulné

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4/5)

Personál nejlepší co jme kdy zažili...

Pláž a moře  průměrně (3,5/5)

Krásná pláž. Silný příliv a odliv každý den. Málo lidí. Otravující prodejci na pláži, ale do areálu nesměli, takže boží klid...

Okolí hotelu  průměrně (3/5)

No prostě Afrika

Celkový dojem  průměrně (4,5/5)

Nádherná dovolená

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Jižní pobřeží - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání