Napsat recenzi

Eden Village Spiagge San Pietro **** - hezký areál u krásné písčité pláže

Recenze hotelu Eden Village Spiagge San Pietro **** (Itálie - Sardinie - Sant' Elmo)

Hodnocení:
průměrně: 4/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 902x
Recenze se líbila: 509 čtenářům
Fotografie: 94
Videa: 0
Komentáře: 0

Hotelový komplex Eden Village Spiagge San Pietro **** je rozlehlý udržovaný areál u prostorné písčité pláže s čistým mořem s pozvolným vstupem.

Ubytování  průměrně (4/5)

Patrové bungalovy rozeseté po rozhlehlé hotelové zahradě. Jednodušše zařízené pokoje, čisté, moderní. Pokoje v patře mají balkon, pokoje v přízemí malou terásku. Celkem asi 114 pokojů typu Classic, Junior Suite a Family room. Žádný nemá výhled na moře, jen do různých částí zahrady. Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, TV/SAT, klimatizací, minibarem, trezorem, koupelnou se sprchovým koutem a fénem.

Strava a stravování  průměrně (4,5/5)

Strava formou all inclusive bufetu. Výběr i kvalita odpovídala 4 hvězdičkám.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

Recepce (s WiFi za poplatek), butik s trafikou, divadlo/venkovní podium, restaurace, bar, hlavní bazén a dětský bazén, oba jsou vybaveny lehátky a slunečníky zdarma. Venkovní nehlídané parkoviště, mini klub (4 - 12 let), junior klub (12 - 16 let), včetně zábavy a sportovních aktivit. Zdarma plážový volejbal, fotbal, tenis (osvětlení za poplatek), šipky, lukostřelba. Za poplatek možnost masáží a kosmetických kúr.

Pláž a moře  průměrně (5/5)

Písčitá prostorná pláž asi 100 m od bazénů, navazuje přímo na zahradu hotelu. Moře bylo krásně čisté, příjemná teplota, vstup do moře pozvolný. Vhodné i pro malé děti či osoby s problémy pohybového aparátu. Lehátka a slunečníky zdarma (mimo 1. a 2. řady ,což je na jihu Sardinie vcelku běžné).

Okolí hotelu  průměrně (3,5/5)

Klidné místo, vhodné pro pohodovou realaxační dovolenou. Komplex se nachází na jihovýchodním pobřeží Sardinie, asi 7 km od letoviska Costa Rei, 10 km od městečka Villasimius, kde jsou restaurace, kavárny, cukrárny, obchody a další služby.

Celkový dojem  průměrně (4/5)

Příjemný komplex, vhodný i pro rodiny s dětmi, seniory a osoby se zhoršenou pohyblivostí. Pláž i moře dobře přístupné. Mohu doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 2 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež
  • Pro obchodníky
  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro starší a méně pohyblivé osoby

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Sardinie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání