Napsat recenzi

Parco Torre Chia **** - malebný komplex ve stráni u krásných pláží

Recenze hotelu TH Chia Parco Torre Chia Resort **** (Itálie - Sardinie - Chia)

Hodnocení:
průměrně: 3,3/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 1 163x
Recenze se líbila: 597 čtenářům
Fotografie: 90
Videa: 0
Komentáře: 0
 • pohled na hlavní pláž u hotelu z kopce s věží pohled na hlavní pláž u hotelu z kopce s věží
 • pohled ze skály u pláže směrem na vež pohled ze skály u pláže směrem na vež
 • pohled ze skály u pláže směrem na vež pohled ze skály u pláže směrem na vež
 • recepce recepce
 • před recepcí před recepcí
 • příjezd k recepci příjezd k recepci
 • před recepcí před recepcí
 • cesta na pláž cesta na pláž
 • cesta na pláž cesta na pláž
 • příchod k pláži příchod k pláži
 • příchod k pláži příchod k pláži
 • hlavní pláž u hotelu hlavní pláž u hotelu
 • hlavní pláž u hotelu hlavní pláž u hotelu
 • cesta na pláž cesta na pláž
 • cesta na pláž cesta na pláž
 • vchod do areálu hotelu z pláže vchod do areálu hotelu z pláže
 • cesta na pláž cesta na pláž

Hotelový komplex Parco Torre Chia **** je moc hezký, malebný komplex ve stráni nad zátokami s romantickými plážemi s hrubším pískem, místy s oblázky. Klidné místo plné zeleně pro relaxační dovolenou. Hotel byl postaven v roce 2008.

Ubytování  průměrně (3,5/5)

Útulné pokoje ve vilkách/budovách rozmístěných po stráni s výhledy na moře, pobřeží a věž Torre di Chia. Zařízené v sardském stylu, jednoduše, přírodní materiály, prostorné.

Strava a stravování  průměrně (3,7/5)

Polopenze formou bufetu. Velmi dobré jídlo, bohatý výběr. Potěší i gurmány.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,2/5)

Vstupní hala s recepcí, bar u recepce, restaurace s terasou a výhledem na hlavní bazén, restaurace á la carte (za příplatek – služba dostupná jen v hlavní sezoně), bar u bazénu.. Wellness centrum nabízí saunu, tureckou lázeň, jacuzzi, emoční sprchu a různé druhy masáži, kosmetiku, manikúru (vše za poplatek). Venkovní bazén, bazén pro děti, lehátka a slunečníky zdarma. Internet: zdarma - ve vstupní hale wifi a internet point zdarma. Pro děti také miniklub (3-13 let) a dětská restaurace. Nedaleko hotelu je 18jamkové golfové hřiště a hřiště pitch & putt. Hosté mohou za výhodnou smluvní cenu využívat i vyhlášené 27jamkové golfové hřiště Is Molas.

Pláž a moře  průměrně (3,8/5)

Pláž je vzdálena od hotelu cca 300 až 500 m (záleží na poloze pokoje). Pěšky jste na pláži za 4-8 minut. Pláž je rozdělena na dvě části/zátoky. Má hrubší písek, vstup pozvolný, voda byla velmi čistá. Slunečníky a lehátka zdarma, plážové osušky jsou klientům k dispozici také zdarma. U pláže je celý den otevřený snack bar (v době hlavní sezony). Další krásné pláže v okolí. Moc pěkné místo. Viz fotografie.

Okolí hotelu  průměrně (3,2/5)

Hotel leží v klidném místě v bohaté zeleni, nedaleko romantické pláže s hrubším pískem. Další dvě velmi krásné pláže naleznete v blízkosti. Městečko Pula je vzdáleno cca 20 km (zastávka autobusu cca 700 m od hotelu).

Celkový dojem  průměrně (3,3/5)

Pěkný 4* hotel na romantickém místě. Ideální pro klidnou relaxační dovolenou. Není zcela vhodný pro klienty s potížemi pohybového aparátu. Komplex je v příkřejší stráni a k moři je to trochu dál.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 2
z 6 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

 • Pro rodiny s dětmi
 • Pro všechny věkové kategorie
 • Pro zamilované a manželské páry
 • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

další recenze hotelu »

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sardinie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání