Napsat recenzi

Prohlídka resortu Chia Laguna Resort ***** - velký komplex s 3* až 5* ubytováním

Recenze hotelu Hotel Laguna ***** (Itálie - Sardinie - Chia)

Hodnocení:
průměrně: 5/5
Vloženo:
Pobyt: červen 2014
Přečteno: 937x
Recenze se líbila: 532 čtenářům
Fotografie: 103
Videa: 0
Komentáře: 0
  • model komplexu model komplexu

Hotelový komplex Chia Laguna Resort je tvořen ze 4 části (Hotel Laguna *****, Hotel Village ****, Spazio Oasi **** prestige, Hotel Baia ***). Ubytování je od 3* po 5*. Resort se nachází v krásném místě jihozápadní Sardinie, leží v rozlehlém areálu plném středomořské vegetace, s výhledy na lagunu a moře..

Ubytování  průměrně (5/5)

Viděli jsme několik druhů pokojů. Všechny byly elegantně vybavené, čisté, prostorné. velmi pěkné. Odpovídající rozpětí od 3* do 5*.

Strava a stravování  průměrně (5/5)

Polopenze: snídaně formou bufetu, večeře formou á la carte. Možnost i obědů. Resort disponuje několika restauracemi (včetně dětské) což nabízí možnost večeřet každý večer v jiné restauraci. Restaurace mají různé příplatky dle typu restaurace. V hotelu jsme měli oběd, jídlo bylo velice dobré.

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (5/5)

V areálu je vstupní hala s recepcí, 7 barů, 9 restaurací, kongresové centrum, fitness centrum, turecké lázně, wellnes centrum, turecké lázně a emocionální sprchy, bazén oasi s lehátky a slunečníky, dětský bazén s asistencí. Mini klub, baby sitting. Noční hotelový život se odehrává v části „Piazza degli Ulivi“, kde najdete butiky s oblečením, šperky, upomínkové předměty.

Pláž a moře  průměrně (4/5)

Pláže Chia patří mezi nejkrásnější pláže Středomoří. Jsou zde bílé písečné duny, křišťálově čistá voda, široká písečná pláž. Pláž je asi 700-800 m od komplexu. Na pláž rezervovanou pro klienty hotelu Chia Laguna - Dune di Campana jezdí od hotelu zdarma vláček po celý den. Lehátka a slunečníky na pláži jsou, přičemž 1. a 2. řada za poplatek (což bylo častým jevem na jihu Sardinie), ostatní řady k dispozici zdarma. Plážové osušky jsou klientům k dispozici také zdarma.

Okolí hotelu  průměrně (4/5)

Resort leží poblíž laguny, podle které je pojmenován. Celý komplex je situován v klidnější oblasti Chia, asi 6 km od Domus de Maria, cca 18 km od městečka Pula a přibližně 50 km od Cagliari (letiště).

Celkový dojem  průměrně (5/5)

Moc pěkný rozlehlý areál plný zeleně. Pláž je sice dál, ale je opravdu hezká a prostorná. U pláže restaurace. Tento resort mohu doporučit.

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 1
z 1 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro osoby toužící po klidu a odpočinku
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Sardinie - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání