Skvělá dovolená

Recenze hotelu BV Borgo del Principe Hotel **** (Itálie - Kalábrie - Marina di Zambrone)

Průměrné hodnocení hotelu:
5
(na základě 3 recenzí)
Celkové hodnocení autora:
Vloženo:
Pobyt: červenec 2017
Fotografie: 1
Komentáře: 0

Můžu napsat, že to byla jedna z nejhezčích dovolených v zahraničí.

Fotografie

Ubytování 

Ubytování na čtyřhvězdičkový hotel pěkné a čisté. Každý den úklid a výměna ručníků.

Strava a stravování 

Kvalita převažuje nad kvantitou, každý si vybere. Hodně ryb, těstovin a zeleniny. Jídla velmi chutná. Oceňuji, že každý pokoj má vlastní stůl po celou dobu pobytu.

Vybavení, služby a personál hotelu 

Personál milý, nádherná, udržovaná zahrada vedoucí až k restauraci. Malý resort s asi šedesáti pokoji.

Animátoři se věnují hlavně dětem, i proto je hotel hojně využíván rodinami s malými dětmi. Také nabízejí zábavu pro dospělé, když je odmítnete, nejsou dotěrní.

Někdy zbytečně hlasitá hudba pouštěná u bazénu doléhala až na pláž.

Pláž a moře 

Nádherné, čisté, klidné a teplé moře. Vstup do moře a výstup trošku náročnější kvůli bořícím se kamínkům. Hned po deseti metrech už nedosáhnete na dno, pro neplavce a děti je vhodný kruh nebo nafukovací lehátko.

Úžasný západ slunce.

Okolí hotelu 

Večer není kde se procházet. Cesta vlevo od hotelu vede do kopce směrem k vlakovému nádraží, kde si můžete dát kávu a vynikající zmrzlinu. Vpravo od hotelu cesta podél moře, ale jen krátká, u jedné restaurace také prodávají skvělou italskou zmrzlinu.:)

Celkový dojem 

Moc pěkná dovolená, také bych se sem ještě někdy vrátila.

Hotel je vhodný pro:

  • Pro všechny věkové kategorie
  • Pro rodiny s dětmi

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.


Komentáře

Další recenze hotelu

Umístění hotelu

Top nabídky dovolené