Napsat recenzi

Nebrat tento hotel

Recenze hotelu Hotel La Scogliera **** (Itálie - Ischia - Forio d'Ischia)

Hodnocení:
průměrně: 3,6/5
Vloženo:
Pobyt: září 2021
Přečteno: 46x
Recenze se líbila: 6 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Ischia je krásná, ale 4* hotel v Itálii je katastrofa. Nejhorší bylo ubytování, kdy místo nabízeného hotelového pokoje jsme byli ubytováni v nějakých " bungalovech" kolem bazénu, s okénkem cca 40 x40 cm, velmi opotřebovanou koupelnou, nevyhovujících rozměrů. Výhled žádný, pavouci, komáři a mravenci všude. Dlažba ve sprše se drolila.Na naši reklamaci, nám nabídli totéž o 50 m dál!!! Hotelové pokoje měli již zamluvené pro italské seniory, kteří dojeli na weekend a stamgasty.Takže Hotel La Scogliera - již nikdy.

Ubytování  průměrně (3,3/5)

Hrůza a odvolání / Delfin Travel/ žádné

Strava a stravování  průměrně (3,5/5)

Skromná italská, ale dala se vydržet. Nejsme až tak nároční. 3

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (3,5/5)

žádné 0

Pláž a moře  průměrně (3,2/5)

Bezvadná pláž přes cestu - veřejná. Je to zátoka, možnost opravdu krásného zaplavání.

5

Okolí hotelu  průměrně (3,4/5)

Pěkné 4

Celkový dojem  průměrně (3,6/5)

Vyjma hotel , bezvadné.

Tento hotel nedoporučuji doporučuje 10
z 15 recenzentů

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Ischia - nejlepší hotely

Top nabídky dovolené

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání