Napsat recenzi

Dovolená u moře

Recenze hotelu Hotel Mexico *** (Itálie - Emilia Romagna - Torre Pedrera)

Hodnocení:
průměrně: 4,3/5
Vloženo:
Pobyt: červenec 2021
Přečteno: 11x
Recenze se líbila: 2 čtenářům
Fotografie: 0
Videa: 0
Komentáře: 0

Spokojenost

Ubytování  průměrně (4,4/5)

Pokud neřešíte hodne malé pokoje a koupelny a jenom jeden malý výtah, tak to byl čistý nově zařízený hotel, každý den úklid i výměna ručníků, velice vstřícný, ochotný personal, každý problém hned vyřešili.

Strava a stravování  průměrně (4/5)

Až na velký hluk v jídelně a dlouhé čekání na jídlo, jsme byli spokojeni, vynikající těstoviny, super italsky večer s ochutnávkou lasagni a pizz, pak večer mořských plodů s živou hudbou u bazénu, z těch třech chodů se každý najedl dosyta. Jedině snídaně byly dost jednotvárné, kvůli kovidu jsme si je nemohli sami nakládat, žádná zelenina, jenom dva druhy šunky a platkovy sýr, vajíčka natvrdo, jinak všechno sladké, croisanty, koblihy, různé suché babovky, bez mléka

Vybavení, služby a personál hotelu  průměrně (4,6/5)

Na pokoji nám chyběla lednice, jinak všechno bylo, klima, trezor i fen, zdarma hotel půjčoval kola. Personal byl jak jsem psala velmi ochotný, manager hotelu se staral o každého osobně, chodil od stolu k stolu a zajímal se jak jsme spokojeni, jestli nám něco nechybí, opravdu takovou starost a zájem jsem ještě v žádném hotelu neviděla, cokoliv jsme si řekli, udělal, i navíc nám přinesl šampaňské k večeři. Myslím ze to byl majitel

Pláž a moře  průměrně (4,4/5)

Pláž přímo před hotelem, čistá, upravena, sociální zázemí na úrovni, slunečníky a lehátka jsme měli u allinclusive v ceně jinak se platí zvlášť. Velice příjemný vstup do moře, vhodný pro malé děti, ale dalo se tam i plavat , jinak plavat jsem chodila za tu hráz, tam jsem měla prostoru, moře super

Okolí hotelu  průměrně (4,3/5)

Hotel se nachází na hlavní promenáde podél pláže, takže večer je tam živě, cukrárny, restaurace, obchody, půjčovna rodinných kol, místní trhy se vším možným, můžete chodit dlouhé procházky. Byli jsme i v centre Rimini, ale nic moc, docela díra. Ale San Marino vřele doporučuji

Celkový dojem  průměrně (4,3/5)

Velmi dobrý, líbilo se nám, splnilo to naše očekávání i nároky

Tento hotel bych doporučil(a) svým nejlepším kamarádům doporučuje 7
z 7 recenzentů

Hotel je vhodný pro:

  • Pro rodiny s dětmi
  • Pro zamilované a manželské páry
  • Pro mládež

Tato recenze je osobním názorem jejího autora a server Recenze.cz ani jeho provozovatel nenese žádnou odpovědnost za její obsah či pravdivost.

« předchozí recenze hotelu

Komentáře

Napište vlastní recenzi do tohoto hotelu

Umístění hotelu

Emilia Romagna - nejlepší hotely

Obchodní podmínky

Provozovatel serveru www.recenze.cz, Zájezdy.cz, a.s. (dále jen Provozovatel), si vyhrazuje právo odstranit fotografie, obrázky, výrazy, slova či příspěvky, které odporují dobrým mravům (např. obsahují vulgární výrazy, nadávky, rasistické, xenofobní či šovinistické narážky, u fotografií či obrázků pak takové, které jakkoli souvisejí s pornografií), porušují platné zákony ČR, poškozují dobré jméno Provozovatele, jeho obchodních partnerů nebo některého z uživatelů tohoto serveru, dále textové i obrazové příspěvky obsahující nabídky komerčního charakteru či jinak zneužívající možnosti propagace. Provozovatel si dále vyhrazuje právo nezobrazovat jména a příjmení uváděných osob, názvy cestovních kanceláří a cestovních agentur. Děkujeme za pochopení.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za obsah či pravdivost recenzí. Autor recenze garantuje Provozovateli, že má práva ke zveřejnění jakýchkoliv obrázků či fotografií, které k recenzi přidal a zároveň tímto uděluje souhlas Provozovateli k jejich zveřejnění na internetu a využití v reklamních a propagačních materiálech.

Souhlasem s "Podmínkami vložení recenze hotelu" dává autor recenze rovněž souhlas se zařazením svého jména, příjmení a e-mailové adresy do zákaznického systému Provozovatele (čl. X Obchodních podmínek https://www.zajezdy.cz/informace/obchodni-podminky/), pakliže ještě není jeho zákazníkem.

Provozovatel prohlašuje, že chrání osobní údaje svých zákazníků, které v souvislosti se svou činností získá, a zaručuje jejich plnou ochranu v rámci těchto podmínek a platných právních předpisů.

Zájezdy.cz, a.s.

Podrobné hledání